Sizin için ne yapabiliriz ?

Dijital Tasarım ve Uygulama
 

T ürkçede Algı ile kavram arasında bir bağlama aracıdır. Tasarım kelimesi bir çok alanda kullanılıyor. Elektronik eşyadan mimariye, çiçekçilikten, düğüne, web işlerinden reklama, yemek yapımından font yaratımına, mimariden davetiye basıma, iletişimden videoya vs bir çok alanda kelime olarak TASARIM kullanılıyor...
Ek Açıklama

1 / 4

Biz İşimizi İyi Yaparız

HER ŞEY TASARIMDIR HER ŞEY... " KEDİ "

M MOOTLAK TASARIM ofisidir. Biz projelerimizi çekirdek fikir halinden son nokta olan uygulama sonuçlarına kadar takip eder, ve üretiriz. Tasarım kelimesinin bir çok alanında hizmet vermekteyiz. Mootlak 2007 yılında kuruldu. İlk çalışmalarımız web medya üzerinde ve basılı görsel iş ağırlıklıydı. Daha sonraki yıllarda bilgilendirme tasarımı - hareketli tasarımlar ( motion design) ve 2d animasyon (2d animation) çalışmalarımız ağırlık kazanırken, mesajın - iletişimin doğru kurgulanması ve uygulanması üzerine hız kazanmıştır. Tasarımı seviyoruz ve egemen olabildiğimiz tüm teknoloji ile tasarım üretmeye devam ediyoruz.

Bu doğrultuda geleneksel reklam / tanıtım / tasarım ajansı anlayışından çok farklıyız. “Görsel iletişimi, pazarlama stratejileri ile birleştirip bu doğrultuda öncelikle fikir, tasarım ve görsel üreten bir çözüm ortağı” olarak tanınmak istiyoruz. Ana düşüncemiz ise, pazarlama ve sunum stratejilerine, bütünleşik olarak yaklaşmak ve her alanda görsel çözümler üretebilmektir. Ulusal kampanyalardan siyasal iletişim ve çalışmalarına, TV reklam filmlerinden kurumsal tanıtım filmlerine, kurumsal kimlik çalışmalarından marka yaratma ve konumlandırma, outdoordan her tür basılı materyale, her alanda çözümler üretme isteğimizin altında bu düşünce bize güç vermektedir.

İşler

Tamamlanan ve Devam Eden Projelerimiz

Görsel tasarımın bir çok alanında çalışmaktayız Geleneksel reklam / tanıtım / tasarım ajansı anlayışından çok farklıyız.Görsel iletişimi, pazarlama stratejileri ile birleştirip bu doğrultuda öncelikle fikir, tasarım ve görsel üreten bir çözüm ortağı olarak tanınmak istiyoruz. Ana düşüncemiz ise, pazarlama ve sunum stratejilerine, bütünleşik olarak yaklaşmak ve her alanda görsel çözümler üretebilmektir. Ulusal kampanyalardan siyasal iletişim ve çalışmalarına, TV reklam filmlerinden kurumsal tanıtım filmlerine, kurumsal kimlik çalışmalarından marka yaratma ve konumlandırma, outdoordan her tür basılı materyale, her alanda çözümler üretme isteğimizin altında bu düşünce bize güç vermektedir.


Projeler Göz At

 

Tasarımcıların; üretici kısımda olmak ve içeriği yönetebilmek için, ekonomi, iletişim akımlarıyla birlikte sosyal, estetik ve teknolojik sistemleri kullanarak belli başlı becerilere sahip olmaları gerekir.


Ellen LUPTONTasarım, ister bir kağıda yazılsın / çizilsin , ister en teknolojik malzemelerle üretilip bir ekranda gösterilsin, iletişimi doğru biçimde sağlamak önemlidir.


Emirhan BAL

mootlak_ralli_1mootlak_ralli_2
mootlak_cit_1mootlak_cit_2